Групи в ОБС Стара Загора

ПП ГЕРБ

Боян Ангелов Бабанов

1. Боян Ангелов Бабанов

Общински съветник
Бояна Тихомирова Танева

2. Бояна Тихомирова Танева

Общински съветник

 

Гино Кирилов Гинов

4. Гино Кирилов Гинов

Общински съветник

 

Дарин Петков Маринов

5. Дарин Петков Маринов

Общински съветник
Динко Танев Михайлов

6. Динко Танев Михайлов

Общински съветник

 

Диян Станимиров Димитров

7. Диян Станимиров Димитров

Общински съветник
Емил Славов Славов

8. Емил Славов Славов

Общински съветник

 

Емил Тихомиров Енчев

9. Емил Тихомиров Енчев

Общински съветник
Иван Ганчев Велев

10. Иван Ганчев Велев

Общински съветник

 

 

Мария Колева Жекова

13. Мария Колева Жекова

Общински съветник
Мартин Паскалев Паскалев

14. Мартин Паскалев Паскалев

Общински съветник

 

 

Николай Стефанов Диков

17. Николай Стефанов Диков

Общински съветник
Стефан Анков Георгиев

18. Стефан Анков Георгиев

Общински съветник

 

Стефан Веселинов Духтев

19. Стефан Веселинов Духтев

Общински съветник
Таньо Брайков Танев

20. Таньо Брайков Танев

Общински съветник

 

Тихомир Иванов Трифонов

21. Тихомир Иванов Трифонов

Общински съветник

 

Местна коалиция Земеделски НАРОДЕН СЪЮЗ

Иван Трифонов Иванов

1. Иван Трифонов Иванов

Общински съветник
Кирил Петков Георгиев

2. Кирил Петков Георгиев

Общински съветник

 

Мария Танева Динева

3. Мария Танева Динева

Общински съветник
Методи Динев Пенчев

4. Методи Динев Пенчев

Общински съветник

 

Митко Маринов Маринов

5. Митко Маринов Маринов

Общински съветник
Христо Иванов Донев

6. Христо Иванов Донев

Общински съветник

 

Явор Райчев Гънчев

7. Явор Райчев Гънчев

Общински съветник

 

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

Даниела Ангелова Лекина

3. Даниела Ангелова Лекина

Общински съветник
Иван Стоянов Върляков

4. Иван Стоянов Върляков

Общински съветник

 

Иван Христов Чолаков

5. Иван Христов Чолаков

Общински съветник
Климент Павлов Пенчев

6. Климент Павлов Пенчев

Общински съветник

 

Мариус Иванов Кирков

7. Мариус Иванов Кирков

Общински съветник

 

ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ-ОБЕДИНЕНИЕ /ДА България, ДСБ, Зелено движение/

Милко Стаматов Чанков

2. Милко Стаматов Чанков

Общински съветник

 

Нина Раднева Димитрова

3. Нина Раднева Димитрова

Общински съветник

 

БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ

Дамян Желязков Георгиев

1. Дамян Желязков Георгиев

Общински съветник
Милена Вълева Василева

2. Милена Вълева Василева

Общински съветник

 

Мирослав Генчев Райков

3. Мирослав Генчев Райков

Общински съветник

 

ДПС

Tyнджaй Paмaдaн Йoзтюpĸ

1. Tyнджaй Paмaдaн Йoзтюpк

Общински съветник
Юсни Мемиш Ибрям

2. Юсни Мемиш Ибрям

Общински съветник

 

ВМРО

Антон Димов Андонов

1. Антон Димов Андонов

Общински съветник
Никола Даниелов Чакалов

2. Никола Даниелов Чакалов

Общински съветник

 

КОАЛИЦИЯ АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

Янко Георгиев Янков

1. Янко Георгиев Янков

Общински съветник

 

ВЪЗРАЖДАНЕ

 

КОАЛИЦИЯ НИЕ, ГРАЖДАНИТЕ

Стефан Димитров Димитров

1. Стефан Димитров Димитров

Общински съветник

 

ДВИЖЕНИЕ НАШИЯТ ГРАД

Петър Иванов Желязков

1. Петър Иванов Желязков

Общински съветник

 

МЕСТНА КОАЛИЦИЯ ВОЛЯ

Боян Йорданов Кулев

1. Боян Йорданов Кулев

Общински съветник

 

Горещ телефон
за сигнали